SK EN

ODBORNÉ STÁŽE ŠTUDENTOV A PROFESIONÁLOV

asd

Odborné stáže študentov stredných odborných škôl v zahraničí

V prípade, že zvažujete vycestovať za prácou do týchto prekrásnych južných končín obklopený zlatými plážami a priezračnou vodou, ktoré priam zvádzajú k oddychu a leňošeniu, je potrebné si uvedomiť, že je to hlavne tvrdá práca. Váš zamestnávateľ bude očakávať a vyžadovať Vaše plné nasadenie aj napriek vysokým teplotám, ktoré spôsobujú únavu a zaťažujú organizmus. Tiež je dôležité si uvedomiť, že sú to krajiny s inými zvyklosťami, mentalitou a zákonmi, než na aké sme zvyknutí. Nemôžeme preto očakávať, že oni sa budú prispôsobovať našim predstavám, ale naopak, my sa musíme prispôsobiť ich pravidlám a zvyklostiam, čo  nám však môže priniesť i zaujímavé spestrenie, nové skúsenosti a širšie obzory.

Podmienky ktoré ponúkame, či už možnosti zárobku a ďalších výhod v podobe zabezpečeného ubytovania, stravy a spiatočných leteniek zamestnávateľmi, sú vždy reálne!

Nesľubujeme vidinu obrovských zárobkov, ale úplne reálne podmienky danej krajiny.
MEDZINÁRODNÉ ODBORNÉ PODUJATIAMEDZINÁRODNÉ ODBORNÉ PODUJATIA VZDELÁVANIE PEDAGÓGOVVZDELÁVANIE PEDAGÓGOV EURÓPSKE ŠTRUKTURÁLNE FONDYEURÓPSKE  ŠTRUKTURÁLNE  FONDY
Kontaktkontakt

Global Contract s.r.o.

Vodárenská 6
040 01 Košice

Mobil: +421 907 858 606

E-mail: asistent@globalcontract.sk

 

STRÁNKOVÉ HODINY:

PO - PIA  9:00 - 16:00